Кріплення-моноблок Leapers Accushot 30 mm Моноблочне кріплення Leapers кріплення для оптичного прицілу

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 377.01.86
3 013 ₴
Показати оптові ціниКріплення-моноблок Leapers Accushot Medium 30 mm Моноблочне кріплення Leapers кріплення для оптичного прицілу
Потужні пневматичні гвинтівки мають одну відмінну рису - їх високу віддачу часто не витримують навіть якісні приціли.
Але тепер з появою нового кріплення BULLSEYE "ZR-MOUNT" ця проблема в минулому!
ZR означає Zero Recoil (нульова віддача). Конструкція грунтується на патентованою пружинної системі і знижує віддачу гвинтівки практично до нуля. Це знижує ризик пошкодження навіть бюджетного прицілу до мінімуму. Конічний обмежувач ходу гарантує 100% сталість точності.
Кріплення проводиться під планку 11 мм і планку Weaver / Picatinny в двох варіантах - c діаметром 25,4 мм (1 ") і 30 мм. Кріплення є вельми міцним і надійно утримує приціл. Підходить практично до все пневматичним гвинтівок і прицілів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DIANA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Конічний обмежувач ходу гарантує 100% сталість точності |
| Кріплення | Моноблоки |
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Планка кронштейна | Ластівчин хвіст |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 3 013 ₴

