Чохол для зброї з оптикою 130х28 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12627
985 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 038-00-75
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для зброї з оптикою 130х28 см. Внутрішній розмір 126х26 см, колір чорний. Виготовляється з непромокальної тканини з поліуретановим просоченням. У стінках чохла вшитий поролон завтовшки 2 см для захисту зброї. На підкладці пришиті ущільнення для захисту від прориву металевими елементами зброї. Для перенесення передбачена ручка та ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Safari |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 126 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 985 ₴




