Продавець Safari Kyiv розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
795 відгуків
Київ, Україна
+380 (97) 038-00-75
"Safari Kyiv" - інтернет-магазин дозволеної зброї

Як встановити і пристріляти оптичний приціл Nikko Stirling

Як встановити і пристріляти оптичний приціл Nikko Stirling
Оптичні Приціли Nikko Stirling – це ідеальні пристосування, які розраховані на практично будь-які умови використання, адже вони ударостійкі і ніколи не запотіють при перепаді температур.
Ідеальний оптичний розрахунок і спеціальне покриття лінз – головні відмітні особливості даних прицілів від конкурентів. Цільова аудиторія даного виробника складається з військових, мисливців та професійних стрільців.
Як же правильно встановити і пристріляти оптичний приціл Nikko Stirling?
Почнемо з фокусування:
Тут все просто, на торці окуляра є регулювальне кільце, яке треба повернути в потрібному для вас напрямку що б зменшити або збільшити фокусну відстань.
Особливості установки:
Від'єднайте верхні частини кілець від нижніх. Наведіть приціл в ложемент, утворений нижніми частинами кілець.
Встановіть на місце верхні частини кілець, але не затягуйте їх на цьому етапі. Поверніть приціл таким чином, щоб маховичок вертикальної регулювання знаходився зверху. Укладіть гвинтівку на стіл для пристрілки і відрегулюйте положення прицілу таким чином, щоб було повне поле зору. Вертикальні і горизонтальні складові повинні бути вирівняні по осі каналу ствола. Після правильного розташування прицілу і вирівнювання візирної сітки по осі каналу ствола затягніть верхні частини кілець.
Радимо не допускати надмірного затягування. У разі надмірного затягування можливе пошкодження прицілу, що впливає на його властивості або навіть приводить до його непридатності. Між кільцями повинен залишатися невеликий зазор.
Попередня установка нульової лінії прицілювання.
Для перевірки лінії прицілювання по каналу ствола зніміть затвор для зброї з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором або відкрийте його для інших типів зброї. Якщо використовується оптичний приціл з корекцією паралакса (див. поправки на паралакс), поверніть диск корекції паралакса в положення, відповідне 45 метрів. Встановіть кратність наближення на середнє значення. Укладіть гвинтівку на стійку опору і зніміть ковпачки маховичков регулювання поправок, в деяких моделях ковпачки відсутні. Подивіться крізь канал ствола з боку казенної частини на ціль, розташовану в 45 метрів. Встановіть мета в каналі ствола. Не порушуючи положення гвинтівки, відрегулюйте положення башточок регулювання горизонтальних і вертикальних виправлень, щоб відцентрувати визирную сітку на цілі. Так само для зручності ви можете скористатися патронами холодної пристрілки. Якщо Ваш кронштейн дозволяє робити горизонтальні поправки, то спочатку слід використовувати поправки на кронштейні, а потім на прицілі.
Установка нульової лінії прицілювання: регулювання вертикальних і горизонтальних поправок.
Встановіть кільце кратності на середню/максимальну кратність, а в моделях з корекцією паралакса — у положення, що відповідає 90 метрів. Нерухомо зафіксувавши гвинтівку, виконайте три серії пострілів з
цілі на 90 метрів і огляньте місце попадання куль. Після огляду та нанесення позначок для точок попадання виконайте необхідну регулювання прицілу шляхом повороту елементів регулювання горизонтальних і вертикальних виправлень у відповідному напрямку. На кожному з коліщаток чітко позначено напрямок повороту для відповідної регулювання положення точки влучення.
Регулювання підсвічування прицільної марки.
Якщо у вашій моделі прицілу використовується сітка з режимом підсвічування, спочатку вона має декілька рівнів інтенсивності освітлення. Регулятор може знаходитись з верхньої сторони окуляра або на сідлоподібної частини. Батарейка
(входить в комплект) являє собою плоску літієву батарею типу CR2032.
Виробляємо корекцію паралакса:
Для усунення паралакса потрібно чітко сфокусувати зображення мішені на прицільної сітки. Коліщатко регулювання знаходиться на самому об'єкті або у вигляді маховика і розташовуватися на трубці прицілу. Пам'ятайте, параметри налаштування зберігаються тільки для заданої дальності фокусування, всі мішені які знаходяться ближче або далі викличуть ефект паралакса. У разі, якщо Вами було помічено рух прицільної сітки відносно мішені – це і є паралакс.
Обслуговування:
Відкриті оптичні поверхні забезпечують найкращі характеристики тільки тоді, коли їх періодично протирають наявної в комплекті тканиною для лінз. Якщо приціл не використовується, рекомендується одягати на нього чохол, або кришки. Належний стан металевих поверхонь прицілу підтримується шляхом видалення будь-яких забруднень і пилу м'якою щіткою, не царапающей оздоблювальне покриття.
Гвинтівку і приціл слід зберігати в сухому місці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner